Skip to content

Revue B.I.S. | Territoire, la nouvelle star du social-santé ? ” Territorium: de nieuwe ster van de welzijns- en gezondheidssector “

10 January 2023

Netwerken

Zoals u ongetwijfeld hebt gemerkt, staat territorialisering centraal in alle discussies over sociale en gezondheidsorganisatie. Ontdek het nieuwe nummer van het B.I.S. magazine ” Territorium, de nieuwe ster van de sociale en gezondheidszorg? “ (in het Frans)

U vindt er getuigenissen, maar ook elementen van reflectie en een bijdrage van ons team, een kans voor een inclusieve sociale en gezondheidsorganisatie” (blz. 45).

Zoals u ongetwijfeld hebt gemerkt, staat territorialisering centraal in alle discussies over sociale en gezondheidsorganisatie. Ontdek het nieuwe nummer van het B.I.S. magazine ” Territorium, de nieuwe ster van de sociale en gezondheidszorg? “ (in het Frans)

U vindt er getuigenissen, maar ook elementen van reflectie en een bijdrage van ons team, een kans voor een inclusieve sociale en gezondheidsorganisatie” (blz. 45).

Scroll To Top